Battery: lithium; 3V; CR2025,coin; 150mAh; non-rechargeable
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
BAT-CR2025/A
Tootja: AKYGA BATTERY
Tootja tootekood: AKY1074
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR2025,coin; 150mAh; non-rechargeable
| Operating temperature | -20...60°C |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø20x2.5mm |
| Capacity | 150mAh |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR2025 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |