Battery: lithium; 3V; CR2032,coin; Ø20x3.2mm; 210mAh
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
BAT-CR2032/A
Tootja: AKYGA BATTERY
Tootja tootekood: AKY1075
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR2032,coin; Ø20x3.2mm; 210mAh
| Operating temperature | -20...60°C |
| Kind of package | in-tray |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø20x3.2mm |
| Capacity | 210mAh |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR2032 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |