Battery: lithium; 3V; CR2430,coin; 270mAh; non-rechargeable
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
BAT-CR2430/A
Tootja: AKYGA BATTERY
Tootja tootekood: AKY1084
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR2430,coin; 270mAh; non-rechargeable
| Operating temperature | -20...60°C |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø24.5x3mm |
| Capacity | 270mAh |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR2430 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |