Battery: lithium; 3V; CR2430,coin; Ø24x3mm; 280mAh
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
BAT-CR2430/VA
Tootja: VARTA MICROBATTERY
Tootja tootekood: 6430 601 501
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR2430,coin; Ø24x3mm; 280mAh
| Operating temperature | -20...70°C |
| Kind of package | in-tray |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø24x3mm |
| Capacity | 280mAh |
| Quantity in package | 1 |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR2430 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |