Battery: lithium; 3V; CR2450,coin; 600mAh; non-rechargeable
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
BAT-CR2450/A
Tootja: AKYGA BATTERY
Tootja tootekood: AKY1087
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR2450,coin; 600mAh; non-rechargeable
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø24.5x5mm |
| Capacity | 600mAh |
| Quantity in package | 1 |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR2450 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |