Re-battery: acid-lead; 12V; 7.5Ah; AGM; maintenance-free
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAT0214
Tootja: VIPOW
Tootja tootekood: BAT0214
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: acid-lead; 12V; 7.5Ah; AGM; maintenance-free
| Leads | 6,35mm connectors |
| Technology | AGM |
| Body dimensions | 151x65x94mm |
| Weight | 2.43kg |
| Capacity | 7.5Ah |
| Rated voltage | 12V |
| Type of rechargeable battery | acid-lead |
| Rechargeable batteries features | maintenance-free |
| Storage time | 5 years |
| Rechargeable batteries application | alarm systems, power backup systems |