Tootekood: BCL322515RT-100M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322515RT-100M-D
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 1.5A; 320mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 320mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.5A
Inductance 10µH