Tootekood: BCL322515RT-220M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322515RT-220M-D
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 22uH; 960mA; 710mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 710mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 960mA
Inductance 22µH