Tootekood: BCL322515RT-470M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322515RT-470M-D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 47uH; 670mA; 1.4Ω; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 1.4Ω
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Inductance 47µH