Tootekood: BCL322515RT-4R7M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322515RT-4R7M-D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 4.7uH; 2.08A; 160mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 160mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Inductance 4.7µH