Tootekood: BCL322515RT-6R8M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322515RT-6R8M-D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 6.8uH; 1.79A; 210mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 210mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Inductance 6.8µH