Tootekood: BCL322520RT-100M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322520RT-100M-D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 1.72A; 230mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 230mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Inductance 10µH