Tootekood: BCL322520RT-220M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322520RT-220M-D
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 22uH; 1.2A; 460mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 460mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.2A
Inductance 22µH