Tootekood: BCL322520RT-470M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322520RT-470M-D
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 47uH; 780mA; 1.05Ω; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 1.05Ω
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 780mA
Inductance 47µH