Tootekood: BCL322520RT-4R7M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: BCL322520RT-4R7M-D
  • Tolerance
  • Operating current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 4.7uH; 2.52A; 110mΩ; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.52A
Inductance 4.7µH