Transistor: NPN; bipolar
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
BCX54-16
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: BCX54-16
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar
| Mounting | SMD |
| Case | SOT89 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1W |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 45V |
| Current gain | 100...250 |