Cable tie; L: 200mm; W: 7.9mm; acid resistant steel AISI 316
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
BCZ76-200
Tootja: RAYCHEM RPG
Tootja tootekood: BCZ76-200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 200mm; W: 7.9mm; acid resistant steel AISI 316
| Operating temperature | -60...150°C |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 200mm |
| Thickness | 250µm |
| Plating material | polyester |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 1112N |
| Tie material | acid resistant steel AISI 316 |
| Tie width | 7.9mm |
| Loop diameter max | 50mm |