Transistor: NPN
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
BD167
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: BD167
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN
| Mounting | THT |
| Case | TO126 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 20W |
| Collector current | 1.5A |
| Frequency | 6MHz |
| Collector-emitter voltage | 60V |
| Current gain | 15...40 |