Transistor: NPN; bipolar; 80V; 2A; 25W; TO225
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BD237G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: BD237G
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 80V; 2A; 25W; TO225
| Mounting | THT |
| Case | TO225 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 25W |
| Collector current | 2A |
| Frequency | 3MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 40 |