Transistor: PNP; bipolar; 100V; 3A; 40W; TO220
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BD242CG
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: BD242CG
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 100V; 3A; 40W; TO220
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 40W |
| Collector current | 3A |
| Frequency | 3MHz |
| Collector-emitter voltage | 100V |
| Current gain | 25 |