Grommet; Ømount.hole: 16.5mm; rubber; black; Panel thick: max.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
BDE-11
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; Ømount.hole: 16.5mm; rubber; black; Panel thick: max.2mm
| Body material | rubber |
| Length | 30mm |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 16.5mm |
| D dimension | 24mm, 7mm |
| Panel thickness | ≤ 2mm |
| Cable external diameter | 6...8mm |
| A dimension | 4mm |
| Type of cable accessories | grommet |