Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 15 W, 12 V, 625 mA, -12 V
Kordarv:
90.0
Minimum quantity:
90.0
Tootekood:
BEI15-120-Q48N-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: BEI15-120-Q48N-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 15 W, 12 V, 625 mA, -12 V
| Output current | 625mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 27.9x24.4x8.4mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 2.25kV DC |
| Efficiency | 85.5% |
| Output current 2 | 625mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |