Inductor: wire
Kordarv:
300.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
BFSI000909081R0M05
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: BFSI000909081R0M05
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 34A |
| Inductance | 1µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 31A |
| Test frequency | 100kHz |