Tootekood: BFSI000909081R0M05
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: BFSI000909081R0M05
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 34A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 31A
Test frequency 100kHz