Tape: fixing; W: 16mm; L: 5m; D: 1.25mm; black; max.100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BG1605
Tootja: HPX
Tootja tootekood: BG1605
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: fixing; W: 16mm; L: 5m; D: 1.25mm; black; max.100°C
| Operating temperature | ≤ 100°C |
| Colour | black |
| Width | 16mm |
| Length | 5m |
| Thickness | 900µm |
| Tape application | fixing |
| Tape material | polypropylene |
| Tape features | hook structure |