Integrated circuit: interface; MMIC,RF transceiver; SPI; VQFN32
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BGT24MTR12E6327XUMA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: BGT24MTR12E6327XUMA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Integrated circuit: interface; MMIC,RF transceiver; SPI; VQFN32
| Mounting | SMD |
| Case | VQFN32 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | SPI |
| Frequency | 24...24.25GHz |
| Open-loop gain | 26dB |
| Noise Figure | 12dB |
| Kind of integrated circuit | MMIC, RF transceiver |
| DC supplying current | 210mA |
| Number of receivers | 2 |
| Number of transmitters | 1 |