Cable; Jack 3.5mm 4pin socket,Jack 3,5mm 4pin plug; 3m; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BHCLI
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: BHCLI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3.5mm 4pin socket,Jack 3,5mm 4pin plug; 3m; black
| Kind of core | Cu |
| Contact plating | gold-plated |
| Enclosure material | aluminium |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | TPE |
| Cable length | 3m |
| Cable external diameter | 3.5mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | Jack 3,5mm 4pin plug, Jack 3.5mm 4pin socket |
| Insulation colour | black |
| Connector colour | blue |