Bluetooth headphones with microphone; white; USB micro; 32Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BHP-BER-W
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: BHP-BER-W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bluetooth headphones with microphone; white; USB micro; 32Ω
| Kind of connector | USB micro |
| Colour | white |
| Interface | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Version | headphones, wireless |
| Impedance | 32Ω |
| Kit contents | headphones, USB cable |
| Capacity | 300mAh |
| Range | 10m |
| Nominal life | 10h |
| Type of PC accessories | bluetooth headphones with microphone |
| Speaker sensitivity | 93dB |