Bluetooth headphones with microphone; white,black; USB C; 32Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BHP-LED-02-MX
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: BHP-LED-02-MX
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bluetooth headphones with microphone; white,black; USB C; 32Ω
| Kind of connector | USB C |
| Colour | black, white |
| Interface | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Version | headphones, wireless |
| Impedance | 32Ω |
| Kit contents | headphones, USB cable |
| Capacity | 400mAh |
| Range | 10m |
| Type of PC accessories | bluetooth headphones with microphone |
| Speaker sensitivity | 105dB |