Single-phase bridge rectifier; Urmax: 800V; If: 9A; Ifsm: 200A; BI
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BI 6/08 07639360
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: BI 6/08 07639360
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Single-phase bridge rectifier; Urmax: 800V; If: 9A; Ifsm: 200A; BI
| Case | BI |
| Kind of package | bulk |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | wire Ø 0.8mm |
| Max. off-state voltage | 800V |
| Max. forward impulse current | 200A |
| Load current | 9A |
| Version | flat |