Power supply: switched-mode; for building in; 2160W; -30÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BIC-2200-48CAN
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: BIC-2200-48CAN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; for building in; 2160W; -30÷70°C
| Output current | 45A |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Protection | anti-overvoltage, overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 48V DC |
| Additional functions | CANBus |
| Efficiency | 93% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw |