Wire; BiTOne; stranded; Cu; 4mm2; red; PVC; 450/750V; 100m; Class: 5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BITNER-IG2002.05
Tootja: BITNER
Tootja tootekood: IG2002.05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; BiTOne; stranded; Cu; 4mm2; red; PVC; 450/750V; 100m; Class: 5
| Operating temperature | -40...80°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of package | cardboard packaging |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | H07V-K |
| Rated voltage | 450V, 750V |
| Cable external diameter | 4mm |
| Insulation colour | red |
| Type of wire | assembly |
| Shield structure | unshielded |
| CPR standard | no classification |