Re-battery: Ni-MH; AAA; 1.2V; 930mAh; ENELOOP PRO; Ø10.5x44.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BK-4HCDE-4BE
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: BK-4HCDE-4BE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: Ni-MH; AAA; 1.2V; 930mAh; ENELOOP PRO; Ø10.5x44.5mm
| Kind of package | blister |
| Leads | none |
| Version | consumer |
| Series | ENELOOP PRO |
| Body dimensions | Ø10.5x44.5mm |
| Capacity | 930mAh |
| Quantity in package | 4 |
| Rated voltage | 1.2V |
| Description | charge level after 12 months: 85 % |
| Cell size | AAA, R03 |
| Type of rechargeable battery | Ni-MH |
| Rechargeable batteries features | high + |
| Number of charging cycles | 500 |