Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 250VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; 5000h
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
BK2E336M12025BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: BK2E336M12025BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 250VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; 5000h
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 250V DC |
| Operating temperature | ≤ 125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 25mm |
| Body dimensions | Ø12.5x25mm |
| Diameter | 12.5mm |
| Capacitance | 33µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 5000h |