Generator: signal
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BK4034
Tootja: B&K PRECISION
Tootja tootekood: BK4034
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: signal
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| Number of channels | 2 |
| Interface | GPIB, RS232 |
| Dimensions | 213x300x88mm |
| Kind of display used | LCD |
| Measuring instrument features | memory for 99 settings |
| Standard equipment | manual (CD), manufacturer's calibration certificate, power supply, RS232 cable |
| Output parameters | impedance: 50Ω |