Fuse: PTC polymer
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
334.0
Tootekood:
BK60-090-DI
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: BK60-090-DI
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer
| Mounting | THT |
| Power | 990mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Maximum current | 40A |
| Current rating | 900mA |
| Max. voltage | 60V |
| Max resistance | 450mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 1.8A |
| Min. resistance | 200mΩ |