Power supply: laboratory; Channels: 1; 0÷84V; 0÷10A; Interface: USB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BK9104
Tootja: B&K PRECISION
Tootja tootekood: BK9104
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: laboratory; Channels: 1; 0÷84V; 0÷10A; Interface: USB
| Output current | 0...10A |
| Supply voltage | 85...265V AC |
| Operating temperature | 0...40°C |
| Number of channels | 1 |
| Protection | against reverse polarity, over current, overheating |
| Interface | USB |
| Dimensions | 200x90x250mm |
| Kind of display used | LED |
| Kind of power supply | single-channel, multi- range |
| Standard equipment | mains cable, USB cable, user's manual, remote control connector |