Tootekood: BLM18KG471SN1D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: BLM18KG471SN1D
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Operating current
  • Case - mm
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 470Ω; Mounting: SMD; 1.5A; Case: 0603
Mounting SMD
Resistance 130mΩ
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Operating current 1.5A
Case - mm 1608
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 470Ω