Tootekood: BLM21BB121SN1D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: BLM21BB121SN1D
  • Mounting
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Operating current
  • Case - mm
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 120 ohm, 600 mA, BLM21B Series, 0.19 ohm, ± 25%
Mounting SMD
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Operating current 200mA
Case - mm 2012
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 120Ω