Tootekood: BLM21BB221SN1D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: BLM21BB221SN1D
  • Mounting
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 220 ohm, 500 mA, 0.26 ohm, ± 25%
Mounting SMD
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Operating current 200mA
Case - mm 2012
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 220Ω