Tootekood: BLM21PG220SH1D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: BLM21PG220SH1D
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 22 ohm, 6 A, BLM15A SH Series, 0.009 ohm, ± 25%
Mounting SMD
Resistance 9mΩ
Case - inch 805
Operating current 3.3A
Case - mm 2012
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 22Ω