Fuse acces: fuse holder; 30A; SNAP-IN; Leads: 6,4mm connectors
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BLR-I-301
Tootja: OPTIFUSE
Tootja tootekood: BLR-I-301
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse acces: fuse holder; 30A; SNAP-IN; Leads: 6,4mm connectors
| Mounting | SNAP-IN |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Leads | connectors |
| Maximum current | 30A |
| Number of ways | 1 |
| Rated voltage | 24V |
| Type of fuse accessories | fuse boxes |
| Fuse accessories features | LED indicator that signals if the fuse blows out |