Fuse acces: fuse boxes; 30A; screw; Leads: connectors,M5 screws
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BLR-I-310-G
Tootja: OPTIFUSE
Tootja tootekood: BLR-I-310-G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse acces: fuse boxes; 30A; screw; Leads: connectors,M5 screws
| Mounting | screw |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Leads | connectors, M5 screws |
| Maximum current | 30A |
| Number of ways | 10 |
| Rated voltage | 32V |
| Type of fuse accessories | fuse base |
| Fuse accessories features | LED indicator that signals if the fuse blows out |