BM9522
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BM9522
Tootja: BM GROUP
Tootja tootekood: BM9522
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele BM9522
| Operating temperature | ≤ 300°C |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Mechanical mounting | for cable, for panel mounting, mounting holes |
| Colour | natural |
| Type of connector | terminal block |
| Contact material | brass |
| Body material | ceramics |
| Width | 32.5mm |
| Length | 15mm |
| Height | 23mm |
| Number of ways | 1 |
| Number of terminals | 2 |
| Rated voltage | 450V |
| Connector variant | hot condition |
| Conform to the norm | CE, CSA, UL |