BM9960
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BM9960
Tootja: BM GROUP
Tootja tootekood: BM9960
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele BM9960
| Operating temperature | ≤ 85°C |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Mechanical mounting | for cable |
| Colour | blue |
| Type of connector | terminal block |
| Contact material | brass |
| Body material | polycarbonate |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 22.5mm |
| Height | 36.3mm |
| Number of ways | 1 |
| Number of terminals | 1 |
| Rated voltage | 450V |
| Connector variant | end connector |
| Conform to the norm | CE |