BM9982
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BM9982
Tootja: BM GROUP
Tootja tootekood: BM9982
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele BM9982
| Operating temperature | ≤ 85°C |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Mechanical mounting | for cable |
| Colour | blue |
| Type of connector | terminal block |
| Contact material | brass |
| Body material | polycarbonate |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 76mm |
| Height | 27mm |
| Number of ways | 1 |
| Rated voltage | 750V |