Cable tie; L: 80mm; W: 2.4mm; polyamide; 78N; natural; Ømax: 15mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
BMB0824
Tootja: BM GROUP
Tootja tootekood: BMB0824
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 80mm; W: 2.4mm; polyamide; 78N; natural; Ømax: 15mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 80mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 78N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 2.4mm |
| Loop diameter max | 15mm |