Transport wheel; Ø: 80mm; W: 32mm; H: 105mm; antistatic; 80kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BPPC-0805-7000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: BPPC 0805 7000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 80mm; W: 32mm; H: 105mm; antistatic; 80kg
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | thermoplastic rubber |
| Version | assembly pass through hole, torsional with lock, antistatic |
| Height | 105mm |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 65 |
| Force kg | 80kg |
| Wheel width | 32mm |
| Wheel diameter | 80mm |