Transport wheel; Ø: 125mm; W: 40mm; H: 156mm; antistatic; 150kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BPPC-1255-7000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: BPPC 1255 7000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 40mm; H: 156mm; antistatic; 150kg
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | thermoplastic rubber |
| Version | assembly pass through hole, torsional with lock, antistatic |
| Height | 156mm |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 65 |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 125mm |