Knob; Ø: 32mm; Ext.thread: M10; 30mm; H: 22mm; polyamide; knurled
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BT.32 P-M10X30
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: BT.32 P-M10X30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 32mm; Ext.thread: M10; 30mm; H: 22mm; polyamide; knurled
| Body material | polyamide |
| Height | 22mm |
| Diameter | 32mm |
| Thread length | 30mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M10 |
| Mechanical elements features | knurled |
| Plunger material | zinc plated steel |