LED; SMD; 2835; white cold; 107(typ)lm; 5700(typ)K; 95; 116°; 100mA
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
BXEN-57S-13H-9C-00-0-0
Tootja: BRIDGELUX
Tootja tootekood: BXEN-57S-13H-9C-00-0-0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 2835; white cold; 107(typ)lm; 5700(typ)K; 95; 116°; 100mA
| Mounting | SMD |
| Power | 1W |
| Series | Thrive |
| Dimensions | 2.82x3.55x0.7mm |
| LED colour | white cold |
| Case - mm | 3528 |
| Colour temperature | 5700K |
| Min. colour rendering index | 95 |
| LED current | 100mA |
| Light source efficiency | 118lm/W |